Oferta praktyk studenckich - Uniwersytet w Pizie

23.11.2022
Praktyki studenckie na Uniwersytecie w Pizie w obszarze lingwistyki, ekonomii, historii i antropologii: https://cipei.unipi.it/en/work-with-us. Zaproszenie kierowane jest do studentów studiów magisterskich
więcej o Oferta praktyk studenckich - Uniwersytet w Pizie

Курси польської мови для нових студентів

30.09.2022
В Інституті східнослов'янської філології Ягеллонського університету у зимовому та літньому семестрі проводитимуться курси польської мови для нових студентів Філологічного факультету – громадян України.
więcej o Курси польської мови для нових студентів

Uchodźcy w Krakowie – witryna z informacjami dla uchodźców

29.04.2022
Studentki Katedry stworzyły i prowadzą witrynę z niezbędnymi informacjami dla uchodźców
więcej o Uchodźcy w Krakowie – witryna z informacjami dla uchodźców

Studentki Katedry Przekładoznawstwa obsługują tłumaczenia na ukraiński

15.04.2022
Studentki Katedry Przekładoznawstwa są zaangażowane w obsługę tłumaczeń treści publikowanych na stronie UJ "Wsparcie dla Ukrainy".
więcej o Studentki Katedry Przekładoznawstwa obsługują tłumaczenia na ukraiński

Wsparcie dla Ukrainy

07.03.2022
Zachęcamy do finansowego wsparcia działań pomocowych, które Uniwersytet Jagielloński kieruje do studentów i doktorantów poszkodowanych wskutek agresji na Ukrainę.
więcej o Wsparcie dla Ukrainy

25.02.2022
więcej o Zmiany dot. indywidualnego planu studiów i opłat za studia dla studentów z Ukrainy

Wolne miejsca na kursach w Katedrze Porównawczych Studiów Cywilizacji

08.02.2022
więcej o Wolne miejsca na kursach w Katedrze Porównawczych Studiów Cywilizacji

17–21.01.2021 sekretariat nieczynny

18.01.2022
W dniach 17-21.01.2021 sekretariat jest nieczynny z powodu urlopu.
więcej o 17–21.01.2021 sekretariat nieczynny

Zaproszenie na inaugurację

24.09.2021
Dyrekcja Instytutu Językoznawstwa, Przekładoznawstwa i Hungarystyki zaprasza Studentów na spotkanie inauguracyjno- informacyjne
więcej o Zaproszenie na inaugurację

Lektorat języka duńskiego

30.08.2021
W nowym roku akademickim zapraszamy do skorzystania z LEKTORATU JĘZYKA DUŃSKIEGO w IFG! (Zamiast JCJ przez dwa lata 30+30+30+30, możliwość zakończenia po pierwszym roku.)
więcej o Lektorat języka duńskiego