Tydzień Jakości Kształcenia

Termin: 30.11.2015 - 05.12.2015
Witryna internetowa: www.tjk.uj.edu.pl

Trwają zapisy na czwartą edycję Tygodnia Jakości Kształcenia – wydarzenia, w ramach którego można wziąć udział w wielu inspirujących warsztatach, szkoleniach czy wykładach. TJK rozpocznie się w poniedziałek 30.11 i potrwa do soboty 5.12.2015.

W tym roku stawiamy duży nacisk na doskonalenie umiejętności miękkich. Zorganizowane zostaną m. in. warsztaty z zakresu komunikacji międzykulturowej, zarządzania czasem, radzenia sobie ze stresem czy kreatywnego myślenia. Nowością w ramach TJK jest cykl wykładów przygotowanych przez znakomitych badaczy z UJ, których celem jest ukazanie tradycyjnej twarzy uniwersytetu jako instytucji nastawionej nie tylko na rozwijanie umiejętności i kompetencji, ale przede wszystkim na budowanie wiedzy. Na uwagę zasługuje także pierwsza edycja konkursu „Best UJ Presentation 2015", w której studenci zaprezentują krótkie, kreatywne wystąpienia w języku angielskim, walcząc o tytuł „Best UJ Speaker 2015". Po raz pierwszy w ramach Tygodnia przygotowaliśmy także specjalną propozycję na sobotę.

Pełny program TJK dostępny jest na stronie internetowej: www.tjk.uj.edu.pl/program

Udział we wszystkich wydarzeniach w ramach Tygodnia Jakości Kształcenia jest nieodpłatny, lecz obowiązuje na nie wcześniejsza rejestracja prowadzona przy użyciu formularza internetowego. Zapisy trwają do 27.11, a o przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń. Formularz rejestracji dostępny jest pod adresem: http://149.156.167.200:2015/index.php

Więcej informacji na stronie: www.tjk.uj.edu.pl

Data opublikowania: 21.11.2015
Osoba publikująca: Kamil Stachowski